Květen 2011

Justin Bieber - Someday

25. května 2011 v 18:30 | Betty* |  NEWS
Justinův nový parfém...strašně se mi líbí :)

imagebam.com

Kopíruj s ikonkou!

Umírám! :D

23. května 2011 v 20:01 | Betty* |  My diary


Ahojte :) nevim jak vy, ale já asi umírám. Před chvílí jsem přišla ze zumby...jako asi měsíc jsem tam nebyla, protože buď jsem měla moc učení, měla jsem zvrknutej kotník bo jsem byla nemocná...takže jsem tam totálně umírala. Teď se ani hejbat nemůžu :D takže nic nepřidám a jdu si rovnou lehnout. teda ještě před tim koukat na Supertar :P doufám, že konečně vypadne Šeps :D tak se mějte ;)

REKONSTRUKCE!

21. května 2011 v 18:48 | Betty* |  My diary


Ahojte :) teď jsem dodělala obyčejnější lay, který bych sem chtěla nastavit :) udělám nové menu, prostě všechno :) Tak snad se vám to bude líbit :)

Smutek...a strach zároveň :/

19. května 2011 v 19:39 | Betty* |  My diary
Ahoj všichni :) jak se máte? A co škola? U mě je oboje na nic...ve škole mě strašně se*ou dvě takový pipky, prostě všechny pomlouvaj a klidně ke mě přijdou a začnou mě přede všema urážet :( já prostě nevim..je mi hrozně. Nemůžu se bránit a prostě už nevim, co mam dělat :/ Prostě nemůžu se bránit. A ještě jsem si psala s jednou kámoškou a oni se jí dostali na profil a všechno si to četli....a nakecali lidem, že jsem je pomlouvala (jako ze třídy)...a to není pravda! :( Prostě už nevím, co dál...chce se mi brečet, protože si nejdřív hrajou na děsný kámošky, ale pak mě takhle shoděj. Jestli ste si to přečetli, tak vás obdivuju. Já to prostě musela ze sebe dostat. Dneska nic nepřidám, nemám náladu. Tak ahojte ;) ♥

Přihláška do videa pro Justina

18. května 2011 v 17:01 | Betty*
Ahojky :) tohle vyplňte, pokud se chcete zúčastnit videa pro Justina :) a kdo neví o co jde, tak TADY je o tom článek ;)
Vyplňte:
1) Nick
2) Blog
3) Co vyrobíš?
4) Všechno mi pošli na: about-hollywood@seznam.cz
5) Díky a můžeš klidně rozesílat pozvánky dál :)

Video for Justin

17. května 2011 v 19:49 | Betty* |  My diary
Ahojte!:) Nevím, jestli je vám jasný, o čem je tenhle článek. Jednou jsme dělali s mojí Affí a dalšíma blogama video pro Celicu Westbrook, tak že by jsme něco podobného udělali pro Justina. Že by jsme dali dohromady nějaké upravené fotky nebo třeba kus textu na papírkách, já bych z toho udělala video a poslali by jsme mu to :) co vy na to? Jestli s tim souhlasíte, tk bych byla moc ráda :) do komentářů mi kdyžtak napište, jestli o to máte zájem a jestli ne, tk se nic konat nebude ;) ale mělo by vás být aspoň 5 :D snad vás bude hodně :)

Bieberparade in Copenhagen Denmark

15. května 2011 v 14:55 | Betty* |  VIDEOS
Tady je video ze 7. května (trochu staré :D) kde je skupina lidí a zpívá tam Justinovy písničky. Dokonce se tam učí i tanec na Somebody to love. Je to fakt hezký ♥ :)


Justin Bieber - learning Spanish

14. května 2011 v 18:15 | Betty* |  VIDEOS
V tomhle videu Justin nejdřív mluví o Never Say Never a pak něco mluví španělsky. Nejdřív tm počítá uno, dos, tres, cutro, cinco a pak to zmotá :D říká tam něco jako ''seco'' a to není žádná číslovka. No, ale to je jedno :D strašně mu to tam sluší :)

Kopíruj se zdrojem! Sehnala jsem to sama!

Rebecca Black: People are calling me the ''female Justin Bieber''

6. května 2011 v 20:50 | Betty*

V překladu: ,,Lidé mi říkají ''dívka Justin Bieber'' ....není dívka Justin Justin Bieber?''
Jestli tomu překladu nerozumíte, což je dost možný, tak tam napsala, že prostě je Justin holka...jestli to teda správně chápu. Nevím, kdy to napsala, ale je to od ní vážně hnusný! Ještě když říkala, že s ním chce nazpívat nějaký hit!

Jestli budeš kopírovat, použij moji ikonku!!

Superstar?

4. května 2011 v 17:22 | Betty*
Vím, že tenhle článek tu nemá co dělat....ale nedá mi to a stejně se musím zeptat....:D
Komu fandíte ze Superstar? Já osobně fandim Martinu Harichovi :) jak v neděli Leoš řekl jeho jméno, okamžitě jsem se rozbrečela. Jsem asi blbá, ale u předchozích ročníků jsem u nikoho nebrečela. Nevím, ale Martin má v sobě nějaký kouzlo :D Jako když Rytmus začal kejvat, tk jako jsem si řikala, že by to mohlo dopadnout. Gábina taky dala ANO, ale Helena ne. Tak to už jsem se s nim prostě rozloučila, protože mi bylo jasný, že ho Palo dál nepustí. Ale PUSTIL! Byla jsem radostí bez sebe :D Komu teda fandíte vy? Já teda nejmíň fandim Michalu Šepsovi....nevím jak vy, ale podle mě vůbec neumí zpívat. Jasně...ten jeho styl mu de, ale jinak teda to koní, až to bolí. A druhej nejmíň oblíbenej je u mě Martin Kurc....taky zvládne jenom jeden styl a to Bryana Adamse.
Budu ráda, když mi váš názor napíšete do kmentářů :)
P.S. Omlouvá se, nemá to tu fakt co dělat, ale prostě mi to nedalo :D