Miley - Other

Miley dělá trička!

21. února 2011 v 18:38 | Betty*

Co dělá Miley kromě zpívání, tančení a hraní? Trička!


Osmnáctiletá zpěvačka se přiznala, že miluje, když si může oblečení přizpůsobit svému. Navíc to je skoro jediná věc, kterou kromě zpěvu, tance a hraní může dělat podle svého, aniž by něco pokazila.
Nejvíc se prý vyřádí na tričkách!


"Vážně si nemyslím, že bych měla nějaký zásadní talent na něco dalšího, kromě zpěvu, hraní a tancování," svěřila se Miley.

"Ale co mi jde docela dobře, je upravování triček nebo košilí. Různě je prostříhávám a přestříhávám..., myslím, že jsem s nůžkama vážně dobrá," směje se.


Miley často provází diskuze kolem jejího oblečení a provokativních kostýmů na vystoupení. Ale ona tvrdí, že se potřebuje zbavit klaustrofobického pocitu z oblečení, které musela nosit jako Hannah Montana.

"Když mě při závěrečném natáčení oblékly do růžového a třpytivého kostýmu, skřípala jsem doslova zubama," vzpomíná. "Kamarád, který se přijel na natáční podívat, říkal, že nevypadám zrovna šťastně. Aby ne! Jsem vždycky z těch všech ozdůbek totálně odrovnaná!"

Miley není jedinou, kdo se v její rodině zabývá vlastní módou. Mladší sestra Noah (11) letos vlastnoručně připravila pro všechny své kamarády kostýmy na svatého Valentýna.

©Source→
For You→

Všechno nejlepší Miley! :o)

23. listopadu 2010 v 17:15 | MiSs. Mikayla*
Ahojky :o) dneska má naše disney hvězda 18 narozeniny :o) chtěla bych jí popřát všechno nejlepší...hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti....no prostě aby byla tak úspěšná jako je to teď! :o) Tak všechno nejlepší Miley ;o)

You're watching Disney Channel - Miley Cyrus

18. listopadu 2010 v 21:56 | MiSs. Mikayla*
Logo Disney Channel s Miley :o)

Miley Cyrus se podruhé rozešla s Liamem Hemsworthem!

3. listopadu 2010 v 20:19 | MiSs. Mikayla*
MCHerečka a zpěvačka Miley Cyrus nemá dobré časy. Představitelka Hannah Montany totiž neuspěla v druhé šanci pro vztah s Liamem Hemsworthem. I když se k němu v září po krátkém rozchodu vrátila, dlouho jim to neklapalo. Opět se rozešli a dvacetiletý Liam už má za ni náhradu, modelku Yolandu Vendy! Liam se odmítl vyjádřit k laškování s Yolandou Vendy v australském baru, ale sama modelka Daily Telegraph na otázku, jaký vztah s Liamem má, odpověděla: "Říkejte tomu, jak chcete!"

Miley teď navíc čelí nepříjemné skutečnosti, že se jí rozpadá rodina. Její otec Billy Ray požádal o rozvod s matkou Tish. Za rozpad manželství viní Tish právě dceru Miley, jíž dělá otec manažera, navíc si buduje stále vlastní kariéru country zpěváka.

Můj názor: Chudák Miley...ale zase kdo dal komu kopačky? Miley Liamovi nebo naopak?

Miley Cyrus - You own my heart

1. listopadu 2010 v 20:15 | MiSs. Mikayla*
Nová písnička od Miley Cyrus...mě se moc líbí :o) a jestli vám nejde pustit, tak ZDE je odkaz :o)
 
 

Reklama